Tajomstvo

Pôvodný názov: Geheimnis

Tento komix vyšiel na stránke http://animexx.onlinewelten.com/. Autorke, Menolly, bolo prisľúbené uverejnenie v zbierke, vydavateľstva Schwarzer Turm, v Paper Theatre. Ak by toto dielo vyšlo v tlači, prosím podporte ju a zakúpte si ho. Zvyšnú tvorbu tejto shojo-mangaky nájdete tu.

Disclaimer: Týmto prekladom a jeho uverejnením nezarábame žiadne peniaze. Naša práca má rýdzo informatívny i zábavný charakter. Nie je určená komerčnému využitiu a má podporovať autorov daných diel. Dané preklady uverejňujeme do doby licencovania preloženej tvorby v našej krajine.

Prosíme čitateľov, aby si tvorbu autorov aj zakúpili a autorov tak podporili. Chceli by sme pomáhať odstrániť jazykovú bariéru a pomôcť ako čitateľom, tak aj druhej strane. Máloktorý mangaka sa uživí iba kreslením, pomôžte im, aby komerčne nezlyhali, vyplatí sa to aj vám a ich kvalitná tvorba vám bude odmenou.

V prípade výhrad, kontaktujte nás prosím prostredníctvom e-mailu na adresu mangotranslators@yahoo.de alebo prostredníctvom údajov na tejto stránke pod odkazom Kontakt.

Radenie podľa autorky: Romance, Real-life
Z nemčiny preložil(a) do slovenčiny: Aya Shiroi (Mangotraslators)
Jazyková korektúra prekladu: Gemenice (Mangotranslators, Animedream)
Scany: http://animexx.onlinewelten.com/doujinshi/favoriten/eigene/2/output/33624/
Editoval scany: Aya Shiroi
Autor príbehu:
Menolly

Tajomstvo

Čitať na webe: MANGA ONLINE

Reklamy

%d bloggers like this: