Disclaimer / O nás

Naša prekladateľská skupina, Mangotraslators, je zoskupenie mladých ľudí, ktorí si vybudovali vzťah k japonskej kultúre až natoľko, že ju chcú priblížiť aj mnohým iným v našej krajine. Za významný prvok, ktorý zahájil jej popularizáciu aj u nás, považujeme japonské komixy a animované seriály. Na tých sme vyrastali a už ako deti si nás získavali svojou odlišnosťou a pestrosťou.

No kým nás, jazykovo zdatných, si získavali, iní sa pre jazykovú bariéru a predsudky od nej odvracali. Chceli by sme ľuďom predostrieť jej žánrovú rozmanitosť, hĺbku i zábavnú hodnotu. Preto sme sa rozhodli dané komixy preložiť do slovenského jazyka a predstaviť mnohých skvelých autorov, ktorí nás nadchli, niektorí z nich už ako deti.

Nechceme narušiť autorské práva, dané komixy uverejňujeme iba do doby, kým nebudú v našom jazyku licencované, pod čím sa rozumie, kým na ne neodkúpi práva slovenský vydavateľ a objavia sa v slovenskom jazyku. Dokonca chceme autorov a vydavateľstvá podporiť. Náš preklad je nekomerčný, slúži iba pre súkromné potreby fyzickej osoby, prípadne ako doplnok k zakúpenému originálu, ktorému osoba žijúca v Slovenskej republike nerozumie.

Aby sme zdôraznili naše dobré úmysly, na stránku umiestnime aj informácie o autoroch a vydavateľstvách.

Vo vzťahu k tejto oblasti by sme chceli poukázať, že naše informácie nemusia byť úplné, môžu byť dokonca zavádzajúce, či nesprávne.

Týmto prehlasujeme, že stránka bola vytvorená podľa nášho najlepšieho svedomia a vedomia, a v prípade, že obsahy, ktoré na nej uvádzame, by mali niekoho poškodzovať, prosím, upovedomte nás a my ich ihneď z nej stiahneme. Potrebné kontaktné údaje nájdete pod odkazom Kontakt.

Ďakujeme za pozornosť,

váš Mangotranslators-tím.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


%d bloggers like this: